הלוואות למורים

הלוואות למורים 2020

הלוואות לעובדי הוראה

כמו למגזרים אחרים במשק גם למורים ישנן הטבות שונות ובתוכן גם הלוואות נוחות למורים מארגונים שונים כגון בנק

Image courtesy of Ambro at FreeDigitalPhotos.net

מסד הלוואות למורים , בנק יהב המציע למורים הלוואות בתנאים נוחים וכמובן הלוואות למקרן המורים לבעלי בעלי 3 שנות ותק ומעלה במחזור החיסכון. לצד אלו ניתנות למורים גם הלוואות חוץ בנקאיות למורים בהן מורה יכול לקבל ריבית טובה יותר ביחס לריבית בשוק ההלוואות החוצ בנקאיות הודות לקביעות שיש לו במרד החינוך או ברשות העירונית

תמונה Image courtesy of Ambro at FreeDigitalPhotos.net

הלוואות למורים בנק יהב 

הבנק מציע למורים לפתוח חשבון בנק ולהינות מזכאות להלוואה אטרקטיביות  בגובה של עד 100000  במסלול הלוואה לכל מטרה , הלוואה למורה לשיפוצים , הלוואה למורה לנופש ועוד . הבנק מקנה זכאות לכרטיס אשראי "אשמורת" פרטים נוספים בטלפון 2617* גם באתר fibi מוצעות הלוואות למורים הבנק הבינלאומי כחלק מחשבון מורים 

 ההלוואות חוץ בנקאיות למורים

גם גופים המעניקים הלוואה חוץ בנקאית חפצים ביקרם של המורים . ב 07/02/2015 בצענו סקירת אינטרנט בהן נצפו הצעות להלוואות למורים באתרים הבאים :

חברת אפיקי אשראי פועלת במגזר עובדי המדינה השונים מעניקה הלוואות למורים לכל מטרה

חברת credit24 המציעה הלוואות למורים במסלול מהיר

חברת eLoan הלוואות חברתיות פועל בישראל מאז 2012

הלוואות למורים מהבנק הבינלאומי המציע הלוואות מסובסדות על ידי ארגון המורים המהווה הלוואה בתנאים מועדפים  המורים

לוואות למורים בנק מסד הלוואות למורים הבנק הבינלאומי

בנק מסד מקבוצת הבנק הבינלאומי מציע הלוואות למורים במסגרת הסדר הלוואות ומענקים של משרד האוצר מה נשקרא הלוואות חשכ"ל הלוואות של החשב הכללי באוצר. הבנק זכה במכרז בשנת 2014 והוא מציע לציבור המורים לפתוח חשבון בבנק ולהנות מהלוואה לכל מטרה אחת מהן היא הלוואת רווחה בגובה 9000 שח בריבית של בריבית אפסית של 1.04% לשנתיים .  לקחת ולחטוף !  

איתור כספים על שמכם מאז 1950

חוסכים 80% מעלות החופשה לחצו כאן לפרטים נוספים

הלוואות 2020 כיצד לבדוק אם יש לנו הלוואה משתלמת . הכלל הראשון הוא שלא משלמים עבור דמי פתיחת תיק עמלת מסמכים וכו. לאחר מכן נבדוק כמה ריבית תוספת יש ביחס לריבית פריים בנק ישראל והאם יש לנו עמלות נוספות וכמה עולה למשל לסגור את ההלוואה לפני הזמן. אפשרות שנייה היא לבדוק את ההצעות באמצעות יועץ הלוואות מקצועי.