הלוואות פרטיות

הלוואות פרטיות


בעבר הלוואות היו נחלת הבנקים בלבד. כיום קבלת הלוואה אפשרית ממספר רב של גורמים וכסף הפך בעצמו למטבע עובר לסוחר. בישראל תחום הלוואות פרטיות התפתח מאד בשנים האחרונות וכיום פועלים גופים במתכונת כמו בנקאית ומאפשרים קבלת הלוואות פרטיות.


 מתלבטים איזו הלוואה לקחת

הזמינו פגישה בביתכם עם יועץ הלוואות לפרטים נוספים לחצו כאן


 

מי הם הגופים המעניקים הלוואות פרטיות

הלוואות פרטיות הנקראות גם הלוואות חוץ בנקאיות ניתנו על ידי גופים פרטיים המנהלים כספים רבים מוכנים לתת הלוואה למי שהבנק אינו מוכן או מי שמצה אתיכולתו לקבל הלוואה מהבנקץ בלא מעט מקרים הלוואות פרטיות זולות ונוחות באופן משמעותי מהלוואה בבנק או הלוואה באמצעות כרטיס אשראי  

הלוואות חוץ בנקאיות 

גופים הפועלים מטעם עצמם מאפשרים לציבור , בעיקר לשכירים ובעלי נכסים לקבל הלוואות פרטיות בריבית משתנה לפי סוג ההלוואה ופרופיל הסיכון של הלקוח. בין הגופים האלו ניתןלמנות גופים השייכים לבנקים בעצמם כגון חברות כרטיסי האשראי. 
הלוואות שוק אפור

הלוואות בשוק האפור הוא כינוי לגופים שאינם מוסדרים במסגרת חקיקה או שנהוג בהם לקבל הלוואות בריבית גבוהה מריבית בנק ישראל המותרת להלוואות חוץ בנקאיות . לקבלת הלוואה מגורמים פרטיים שאינם מפוקחים ישנן הלשכות חברתיות הן על הפרט והן על הסביבה והיא נחשבת למוצא אחרון לקבלת הלוואה

הלוואה פרטית זולה – תתפלאו אבל יש דבר כזה 

 הלוואה פרטית זולה קיימת ! לא חסרות דוגמאות . בישראל פועלת האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית . לפרטים נוספים לחצו כאן למדריך לקבלת הלוואה ללא ריבית מגוף פרטי הפועל למעו מטרות חברתיות. 

גם הלוואה מקופת גמל או הלוואה מקרן השתלמות נחשבת להלוואה זולה יחסית המאפשרת ללווה לקבל הלוואה בתנאים נוחים  , להחזיר בתנאיםנוחים ולעיתים כאשר מתבצעת תכנון הלוואה נכון מושכל  ההלוואה אינה פוגעת בחיסכון העתידי של החוסך . 

 

הלוואות אקספרס  | הלוואות חברתיות | איתור כספים אבודים | בדיקת עיקולים הלוואות ללא ריבית