המודח התשיעי מבית האח הגדול 2024 הפתעה דרמטית

המודח התשיעי מבית האח הגדול 2024 הפתעה דרמטית

אין רגע דל בבית. מה יש?. כמאמר השיר – או סקנדל או פסטיבל שיוזמת ההפקה. מה בכתבה?. קבלו את המודח התשיעי מבית האח הגדול 2024 הפתעה דרמטית. רשימת הדחה מספר 9 יוצאת לדרך. מה עושים?. מצביעים! מעריצי האח הם אלו שקובעים מי נשאר בבית ומי יעלה במדרגות. 

 קבלו אותם לאחר ששני דיירים חדשים עפו מהבית ייכנסו היום בערב דיירים חדשים. מי מועמד, לפי פרסומים ברשתות החברתיות?. דריק ג'וניור שארפ האח הגדול 2024 ספוילר. שילה שלום האח הגדול 2024

הודעה דרמטית ערב שידור הדייר שחוזר! לירון טנג'י האח הגדול 2024  לא תחזור לבית!.  ערב חזרת הדיירים לבית. הודיעה לירון, באמצעות פרופיל האינסטגרם שלה. היא מוותרת על ההזדמנות לחזור לבית אך חזקה אמא שלה, אורית טנג'י שתתייצב בערב הגדול.

שאלות מעריצי האח לפני ההדחה: למה צחי מועמד להדחה?. צחי עבר על חוקי הבית. ההפקה אולי תראה לנו היום בערב. אולם באתר המעריצים נכתב, בתשובה לשאלות: האירוע טרם שודר ואולם ייתכן שהיום בערב ישדרו את האירוע אין לדעת.

מלי קליגר בן אדם הם המודחים שעזבו את הבית בהדחה הכפולה

מלי קליגר בן אדם הם המודחים שעזבו את הבית בהדחה הכפולה

מעבר לאתר ההדחות של האח הגדול מצביעים חינם מצילים את הדיירים הדחה מספר 10 במוצאי שבת שני דיירים עוזבים את הבית. קודם כל יודח דייר מהרשימה ולאחר מכן דייר נוסף מבין כלל הדיירים שכולם עומדים להדחה

הצביעו השפיעו אתר ההדחות 

עידן הוא הדייר שיישאר בבית באופן קבוע לאחר שקיבל את מרבית הקולות אורית טנג'י תעזוב את הבית 

משימת הזוגות

אור – קורלי
בן – מלי
דני – עינב
חיים – נועם
הדר – צחי
יוסי – פרידה

האח הגדול 2024 הצבעה למשימת הזוגות לחצו להצביע

האח הגדול 2024 הצבעה למשימת הזוגות לחצו להצביע

איזו עונה מעולה יש לנו השנה בבית. עד עכשיו ההצבעות באתר ההדחות הרשמי נמצאות במרכז האירועים. בכל שבוע שי לפחות הדחה אחת. מי קובע מי יהיה המודח הבא?. מי יעלה לגמר האח הגדול 2024?. אתם כמובן. הצופים בבית.

צחי פלג מודח 9 מהאח הגדול שבוע הבא הדחה עשירית אח גדול 2024

צחי פלג מודח 9 מהאח הגדול שבוע הבא הדחה עשירית אח גדול 2024

אור בן דוד שיהיה מועמד להדחה בכל שבוע עד להודעה חדשה. האם נועם צדק בצעד הנועז?. ומה חשבה לעצמה ההפקה כאשר הציבה לדיירים משימה בלתי אפשרית?.לאתר ההדחות האח הגדול 2024 הצבעה חינםלאתר ההדחות האח הגדול 2024 הצבעה חינם

רשימת הדחה תשיעית סוף שבוע של הצבעות ללא הפסקה 11/07/2

אור בן דוד
צחי ( עבר על חוקי הבית )
עינב שרי
דני צרבוננקו
מלאני
אמלי
נועם מדר
קורלי

מועמדים להדחה השבוע הצבעה באתר ההדחות של האח הגדול ערוץ 13

מועמדים להדחה השבוע הצבעה באתר ההדחות של האח הגדול ערוץ 13

למה צחי מועמד להדחה?. כי הוא עבר על חוקי הבית.

המודח השמיני של העונה הוא יהב ארבור – תודה על משחק מעולה ובהצלחה בהמשך

המודח השמיני באח הגדול עדכון לייב מהבית יהב ארבור

המודח השמיני באח הגדול עדכון לייב מהבית יהב ארבור

ראש בראש מול המירוץ למיליון 2024 הקרב על השלט והצופים מי המודח התשיעי של האח הגדול 2024

בשבוע האחרון מאז שעלתה הסדרה המירוץ למיליון 2024 טבלאות הרייטינג עושות סדר היכם נמצא הלב של הצופים. בעוד האח הגדול מנסה להפתיע עם דיירים חדשים בבית והקדמת הכניסה השנייה, ערוץ 12 מביא לנו את אחת הסדרות האהובות על הצופים. מכירים?. יהודה לוי עם 13 זוגות שיבקרו ב 30 מדינות. 

מחממים מנועים לקראת סיום העונה?. מתי יוצא גמר האח הגדול 2024?. מי מועמד לזכות. 

לא משנה מה תגידו ואיך תצביעו באחד הגדול. למה?. כי לפחות ממה שאני מבין, הדיירים שעומדים להדחה שוב ושוב, הם אלו שיכולים לזכות בגמר הגדול ולהיות הדייר האחרון בבית. מה מחכה למי שיזכה?. פרס של מיליון שקלים לפני תשלום מס הכנסה. זה הלב הפועם של הסדרה. אולי היחידה בישראל בה המעריצים קובעים מי זוכה בתכנית ומי הדוח מהבית. 

מחכים למשדר הגמר?. הצפי לפרק הסיום של העונה לקראת ראש השנה 2024 רגע לפני חגי תשרי תשפ"ה

עונים על הסקר מי יהיה המודח הבא מהבית?. 

את מי הייתם רוצים להדיח מהבית השבוע הדחה מספר 12 האח הגדול 2024

View Results

Loading ... Loading ...

מה הדבר היחיד שלא קובעים המעריצים שמצביעים באתר ההדחות 

האח היא תכנית של מעריצים. המנחה הוא חבר ולא רק עוד דמות על הבמה. ולצופים, יותר מכל סדרה ישראלית אחרת, יש השפעה ישירה על הנעשה בסדרה. למה אתם שואלים?. כי הם המצביעים. צבא מעריצי האח הם אלו שקובעים מי ימשיך להיות בבית ומי יעזוב. בניגוד למרוץ למליון, באח הגדול אפשר להצביע גם להדחה וגם בסקרים מי יוחד ומי ינצח העונה. בסדרה של ערוץ 12 אפשר להצביע רק בסקרים מי יגיע ראשון ולקרוא אצלנו מי הודח מהמרוץ למיליון.