המירוץ למיליון 2024 פרק 3 לצפייה ישירה – הדחה ראשונה לעונה

המירוץ למיליון 2024 פרק 3 לצפייה ישירה – הדחה ראשונה לעונה

מה תגידו?. איזו עונה מרתקת קבלנו?. 13 זוגות יצאו מלוע של הרר געש באיסלנד וכולם, ללא יוצא מהכלל, נחושים להגיע ראשונים. אבל מה קורה בחיים?. המקום הראשון שמור רק לזוג אחד מנצח. מה בכתבה?. קבלו את המירוץ למיליון 2024 פרק 3 לצפייה ישירה – הדחה ראשונה לעונה. היכן צופים?. קישורים שעובדים בסוף הכתבה. 

המודחים הראשונים לעונה מיכל ואלרום כוכבי רשת כעת נמתין לזהות הזוג השני שהודח מהתכנית 

מרתקת ומצחיקה המירוץ למיליון 2024 פרק 3 לצפייה ישירה הדחה ראשונה לעונה 

לכל דבר טוב יש סוף. גם באח הגדול המשתתפים מודחים, גם אם ההם מתמודדים מוצלחים. אבל במרוץ הכללים שונים. בסופו של דבר רק יחסי הכוחות מכריעים את התוצאה ואת זהות הזוג שמודח. איך זה עובד?. בכל פרק ישנה נקודת סיום. מי מחכה שם?. יהודה לוי המנחה מקבל את המתמודדים. אבל מה הם לא יודעים?. באיזה מקום הם הגיעו. מה זה אומר?. שרק המנחה יכול לבשר להם שהם הזוג שהגיע אחרון והם יעזבו את התחרות. 

המודחים הראשונים במירוץ למיליון 2024

המודחים הראשונים במירוץ למיליון 2024

הזוג הראשון שהודח בחנות קטנה ומטריפה

ככה זה בחיים. מי שמגיע אחרון צריך לעזוב את הסדרה. זה לא נעים, אבל גם הזוג המפסיד יישאר עם חוויה לכל החיים. רק לחשוב על הפקת הענק הזו, הדרכים, הכיף וכמובן החשיפה המדהימה שכל אחד מהמשתתפים במרוץ זוכה לה. ועוד משהו לפני שאנחנו צופים בהם, פרקים מלאים המרוץ למליון 2024. אל תשכחו שמי שרוצה לתכנן את חופשות החגים צריך להיערך מראש.

ההדחה הראשונה מתחילה בתוך חנות מפתיעה. הזוג הראשון עוזב את המרוץ

שווה לבדוק כנסו  להר הכסף ובדקו זכאות שימו לב חיפשו כספים באתר האוצר אינו עולה כסף. עשו זאת בעצמכם. 

צפו בווידאו מתוך המרוץ למליון פרק 3 המלא לצפייה ישירה ערוץ 12 

 

העונה הנוכחית של המרוץ, אותה מנחה יהודה לוי, היא סדרה  ישראלית המשודרת בערוץ 12.  13 זוגות יצאו לדרך הדחה ראשונה על אדמת איסלנד. מי שלא יודח יקבל את הכרטיס למדינה הבאה, שתהיה אחת מתוך שלושים המדינות בהן יבקרו הזוגות עד לגמר הגדול.  

איפה רואים את הפרקים המלאים?. לוח שידורים ערוץ 12 VOD סדרות ישראליות 

מי זוכר שפעם היינו תלויים בלוח השידורים על מנת לצפות בפרקים מלאים בשידור חי?. היום זה נחלת העבר וניתן לצפות בסדרות ישראליות גם באמצעות הטלפון הנייד. בואו נעשה סדר היכן ניתן לצפות בפרקים מלאים?.

קישורים שעובדים לצפייה בסדרות ישראליות