המשימות במירוץ למליון 2024 צפו בווידאו המביכים והמצחיקים

המשימות במירוץ למליון 2024 צפו בווידאו המביכים והמצחיקים

איזו עונה לפנתיאון משדרים בערוץ 12 לצפייה ישירה. המנחה יהודה לוי מוביל 13 זוכות שיצאו מהר געש באיסלנד הרחוקה לעבר הגמר הגדול של המרוץ. ומה עד אז?. קבלו את המשימות במירוץ למליון 2024 צפו בווידאו המביכים והמצחיקים.

קחו נשימה המודחים השניים במירוץ למיליון 2024 הודחו במרוקו

לפני שצופים עונים על הסקר מי הזוג שיזכה השנה בגמר הגדול

לפעמים יש דברים שאפשר לראות כבר במשימות ובפרקים הראשונים. עכשיו גם אתם יכולים להצביע בסקר של העונה. מי הזוג המועמד לזכות בגמר המרוץ?.

סקר המירוץ למיליון 2024 מי יזכה

View Results

Loading ... Loading ...

עכשיו במרוקו הזוג שהסתבך במשימה בלתי אפשרית

מה קרה לאסתי ואיציק במדבר? הזוגות מסתבכים במרקש עם משימות שהולכות לטרוף את כל הקלפים!. איך זה ישפיע על הדירוג ההדחה השלישית?.

חושבים שאתם יודעים מי יגיע ראשון לגיברלטר

כאשר ההפקה מעלה פוסט שכזה ברור שיש למה לצפות. מה אתם חושבים?. מבטחים לנו שזה הולך להיות צמוד מאוד. מתי נדע מי יגיעו ראשונים לגיבלרטר?. המרוץ למיליון פרק 5 לצפייה ישירה ערוץ 12. באיזה יום יוצא הפרק?. בשבת מיד אחרי החדשות. צפו בווידאו המרוץ לגיברלטר.

הכתבה על יפתח רמון בערוץ 12 צפו בווידאו 

יפתח רמון המירוץ למיליון 2024 כתבה בערוץ 12. צפו בווידאו אודות המתמודד שאביו ואמו דמויות נערצות בכל בית בישראל והם סמל החברה שכולנו מייחלים לחיות בה. מה היה לו להגיד על המרוץ, החיים ואיך שכולנו התאהבנו בו. צפו בווידאו יפתח רמון בריאיון חשוף לאולפן שישי: ״אני לא רק הבן של והאח של״

מירי וחלי מתייאשות לרגע וממשיכות

משימת הכבשים של סהר ויפתח המשימות במירוץ למליון 2024

מי שנוסע ברחבי הנגב המערבי וגוש עציון רגיל לראות גם אצלנו כבשים בעדרים. יש אפילו שיר מראשית ימי הזמר העברי שנקרא שתו העדרים. אבל באיסלנד זה נראה הרבה יותר מצחיק. צפו בווידאו, סהר ויפתח מתמודדים עם הכבשים יפה יפה. 

עוד באתר

האחיות משכונת סי אנד סאן מספרות הכל 

יש לנו צמדים מגוונים העונה, אמא ובן, אבא ובן וגם שני צמדים המורכבים שמתי אחיות. רחלי ומירי מגיעות מירושלים ואילו צמד האחיות לי ואן מגיעות משכונת סי אנד סאן בתל אביב, שכמו שאתם בטח יודעים נחשבת לאחת משכונות היוקרה המבוקשות והנחשבות בעיר הגדולה. צפו בווידאו זה מה שיש להן לספר לנו על החיים קרוב לגלים.


 

כל המדינה כבר מכירה אותם. אלו הזוגות של המרוץ למליון

מתמודדי המרוץ למיליון 2024
1 עמית ורותם חברות תל אביב
2 אודי ומתן רמת השרון
3 לי ואן אחיות תל אביב
4 מודי ומיקי שותפים לעסק בת ים
5 רחלי ומירי אחיות ירושלים
6 איציק ואסתי נשואים פלוס 3 ילדים
7 סהר ויפתח חברים מהצבא
8 חסי וירין אמא ובת ראשון לציון
9 מכיל ואלרום כוכבי רשת
10 שחר ורונית אמא ובן פתח תקוה
11  ואבישי אחיינית ודוד גדרה ותלמי יחיאל
12 ליאור וספיר נשואים
13 עידן וגיא אבא ובן

פרקים מלאים המרוץ למליון לצפייה ישירה

איפה רואים?. באתר מאקו בו תוכלו לראות את תוכניות קשת 12. רוצים עוד?. בבקשה, גם באמצעות אפליקציית 12 פלוס אותה ניתן להתקין על טלוויזיה חכמה. אגב גם למי שמנוי על היישום free tv יוכל לראות את המרוץ לצפייה ישירה בשידורים נוספים.