ייעוץ הלוואות מחזור משכנתאות

ייעוץ הלוואות קיץ 2017 המדריך לקבלת הלוואה זולה 

מחפשים הלוואה זולה הנה מספר פתרונות לקבלת הלוואה חוץ בנקאית זולה 

המומחים של אתר המימון של ישראל max  עומדים לרשותכן בנושא ייעוץ הלוואות זולות. יועצי האתר יבצעו עבורכם תכנון פיננסי ויאתרו באמצעותו מקורות מימון זולים וזמינים לקבלת הלוואה זולה בתנאי החזר נוחים. השירות כרוך בתשלום של 299 ש"ח עבור ייעוץ לאחר מענה על שאלון מקורות בסוף הכתבה 

הלוואות חוץ בנקאיות בריבית נמוכה

ישנם כיום מספר מקורות לקבלת הלוואה זולה בישראל. שער ריבית פריים  בישראל הוא מהנמוכים בעולם וגם אם יעלה בשיעור של 1% בשנה הקרובה הוא לא ישפיע מהותית על החזרי הלוואה לטווח של עד 24 תשלומים. לכן מי שמחפש הלוואה לטווח זה מומלץ לחפש הלוואה זולה גם במחיר של השקעת זמן בחיפוש הלוואה מתאימה מבחינת כושר החזר ההלוואה והתנאים המאפשרים גמישות בהחזר ההלוואה והחזר מלא של ההלוואה לפני תקופת הפירעון ללא קנסות.

לפי המצב הכלכלי של האדם והקרנות העומדות לרשותו ניתן לציין מספר מקורות להלוואות זולות בישראל

  • האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית
  • חברות פרטיות להלוואות חוץ בנקאיות מורשות על יד משרד האוצר
  • הלוואות מקרנות השתלמות או מביטוח מנהלים או קרן פנסיה
  • קבלת מפרעות על חשבון שכר עתידי מהמעסיק
  • הלוואות בנקאיות בשל מעבר חשבון או מתנאי סחר טובים מהבנק שלך

מצאתם טעות דווחו לנו ותקן מיד לעמוד צור קשר לחצו כאן 

איפה הכי כדאי לקחת הלוואה

התשובה משתנה בהתאם לזהות מבקש ההלוואה. חשוב לדעת שגם מי שיכול לגשת לבנק ולקבל הלוואה מהבנק לעיתים יכול למצוא הלוואה חוץ בנקאית טובה יותר או הלוואה מתאימה ליכולת ההחזר והמבנה הפיננסי שלו. ככל שאדם מחזיק ביותר קרנות השתלמות , ביטוחי מנהלים או חסכונות כך יותר קל לו לקבל הלוואה בריבית נמוכה יותר ובתנאי החזר הלוואה טובים יותר . לכן חשוב לבצע תכנון פיננסי ובדיקת מקורות אישית לפני קבלת הלוואה , לכל אדם ! הלוואה בריבית הכי נמוכה

ההלוואות הזולות ביותר בישראל כיום הם מ 3 מקומות עיקריים , בכפוף למצבו הכלכלי של הלקוח ויכולת ההחזר שלו  : 

  • האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית 
  • הלוואות בלון מקרנות השתלמות גם במקרים בהם אין ותק של 6 שנים 
  • הלוואות מעסיק או הלוואות ועד עובדים בחלק ממקומות העבודה ניתן לקבל מפרעה על שכר עתידי 

הלוואה בריבית נמוכה בנק הפועלים

באתר בנק הפועלים ניתן להגיש בקשת הלוואה בנקאית. לאחר נפילות כואבות של טייקונים הבנקים גלו מחדש את מגזר ההלוואות למשקי הבית והחלו לשווק חסכונות באופן אינטנסיבי. באתר בנק הפועלים 09/07/2017 בדקנו ומצאנו ממשק נח לבקשת הלוואה הניתנת בתנאים הבאים : הלוואה לא צמודה בריבית משתנה לפי ריבית הפריים בתוספת סיכון (בטווח שבין 1.2% - 10.8%), לתקופה שבין חודשיים ל- 84 חודשים.  חשוב לזכור שבאתר הבנק טווח הריביות המוצג הינו כללי. לכל לקוח מותאמת ריבית בהתאם לפעילותו ולא פחות חשוב : אי-עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

אם אתם לקוחות טובים של הבנק בהחלט שווה לברר את הריבית על ההלוואה מה גם שלא כל גוף שנותן הלוואות יהיה מוכן להעמיד הלוואה לטווח החזר של פחות מ 6 תשלומים

הלוואות זולות הלוואה הכי זולה

בעולם העסקי של ימנו אין ארוחות חינם ובטח שלא נוכל לקבל הלוואות זולות ככה סתם. לכן גם כאשר אוים תנאי הלוואה זולה לכאורה יש לבדוק אותה היטב ואת אופן הצמדת ההלוואה. לכן חשוב להתייעץ בכל נטילת הלוואה , בעיקר בהלוואות מעל 20,000 ש"ח עם יועץ הלוואות , רצוי כלכלן מנוסה שיודע לנתח את ההלוואה ולסייע לכם לקבל את ההלוואה הטובה ביותר בשוק עם הריביות הטובות ביותר ובעיקר להתאים אותה לכושר ההחזר שלכם ! 

ייעוץ הלוואות הלוואה מקרן השתלמות

אז למה נדרש יועץ הלוואות  ?  ניתן דוגמא פשוטה . למרבית האנשים בישראל קיימת קרן השתלמות שכיום הפכה למוצר השקעה שיש לנהל ברמה שנתית ורצוי לא לפדות אותה. חלק מקרנות ההשתלמות מעניקות הלוואות נוחות לבעלי הקרן בריבית שנעה בין פריים מינוס חצי לריבית של פריים פלוס 1% תלוי באיכות הלווה , בותק הקרן וביכולת המיקוח של החוסך. דוגמא לטיפול בהלוואה לרכישת רכב בעלות של 100,000 הלוואה לרכב מיד ראשונה אותו מחליף מקבל ההלוואה אחת ל 6 שנים :

סכום נדרש 100,000 ש"ח
מקורות קיימים = 25,000
הלוואת בלון מקרן השתלמות נזילה = 75,000
סה"כ = 100,000

החזר חודשי ל 6 שנים בהלוואות בלון לאחר ייעוץ הלוואות = 100 ש"ח , סה"כ תשלומי ריבית ב 6 שנים =7200 ש"ח
אבל שימו לב , בזמן הזה הקרן ההשתלמות מקבלת תשואה ( שיכולה להיות גם שלילית ) ואנו נניח תשואה ברוטו של 2.5% לשנה ואז במהלך 6 שנים היא צוברת תשואה עודפת על ההלוואה בגובה של 11250 ש"ח ובסך כולל של כ 5,050 ש"ח , רווחים פטורים ממס רווחי הון .

חלופה זו מאפשרת למקבל ההלוואה , שנחשבת להלוואה חוץ בנקאית , לחסוך מדי חודש כ 500 ש"ח ולאחר 6 שנים לבצע קניה חדשה של רכב יד ראשונה מבלי לשאת בכל השנים בתשלומי ריבית גבוהים , מבלי להידרש לתשלום חד פעמי גבוהה לחברת הליסינג בתום השימוש .

השאירו הודעה ויועץ מקצועי יחזור אליכם לפרטים נוספים . שירותי האתר ניתנים על ידי יועצים מקצועיים וכרוכים בתשלום
טופס צור קשר