כניסה שנייה האח הגדול 2024 דיירים חדשים

כניסה שנייה האח הגדול 2024 דיירים חדשים

שחקתם פעם בקבוצת כדורגל?. חלון ההעברות של חודש ינואר נחשב ההזדמנות האחרונה לחזק את הקבוצה שלכם לקראת מאבקי סיום העונה. בשלב הזה כל מאמן יודע מה שווים השחקנים שלו ובעיקר מה הוא צריך על מנת לסיים את העונה בצורה מרשימה יותר. מה זה מזכיר?. את האירוע הקרוב בבית. חדשות האח?. קבלו את כניסה שנייה האח הגדול 2024 דיירים חדשים.  ביום רביעי אתם מחליטים מי נכנס לבית מתוך המודחים, ביום חמישי הדיירים מחליטים מי הדייר שייישאר בתור דייר קבוע. הוא יגיע לגמר האח 2024?. אולי. יאללה תתקדמו להצבעות הקישורים מעודכנים. 

5 דיירים חדשים נכנסו לבית האח יום ראשון 21/07/2024. איך נכנסו?. קבלו מסכות ורק לאחר שכל הדיירים הוותיקים נכנסו לחצר, הם הסירו את המסכות.

קבלו את שילה דייר חדש בן 23 מתל אביב. ברול הבא לבית האח! ומה באשר לספוילרים בהמשך?. בואו נמתין לפרק הבא ביום שלישי ונראה כמה השמועות היו נכונות. השנה גם לאח יש אתגרים לא קטנים ולכן אני לא אתפלא אם גם ביום שלישי יהיה דייר נוסף

  1. לבית נכנסה גם מיכל מושיוב מהרצליה, בת 35, גרושה מהרצליה. לשעבר היועצת של גלעד ארדן וראש השלכה של גילה גמליאל.
  2. דריק ג'וניור שארפ האח הגדול 2024 ספוילר.  הבן של שחקן הכדורסל האהוב. נולד בישראל, גדל לסירוגים בארצות הברית והוא שיחק בכמה קבוצות כדורסל בארץ. זוכרים מי היה אבא שלו?. אחד השחקנים האהובים של מכבי תל אביב כל הזמנים. מכיר כמה מדיירות הבית עוד לפני התוכנית.
  3. קבלו את שילה דייר חדש בן 23 מתל אביב. ברול הבא לבית האח! ומה באשר לספוילרים בהמשך?. בואו נמתין לפרק הבא ביום שלישי ונראה כמה השמועות היו נכונות.
  4. איציק עמרם האח הגדול 2024 תעודת זהות. מהיכן הוא?. מאריאל. בן כמה?. 38. נשוי + 3, סוכן מכירות. איש כושר ואורח חיים ספורטיבי. הכירו את הדיירים בכניסה השנייה
  5. קרן אוזן האח הגדול 2024 תעודת זהות?.  קרן אוזן האח הגדול 2024 תעודת זהות. הדיירים בכניסה השנייה. מהיכן קרן ובת כמה?. היא בת 25 מסביון. מצב משפחתי?. רווקה. עיסוק?. מוקדנית בחברת חשמל. מה קרן אוהבת לפי תעודת הזהות שלה?. חיים טובים, מסעדות. ועוד פרט?. יש לה תאום.
חמשת הדיירים החדשים בבית האח הגדול 2024 כניסה שנייה לעונה

חמשת הדיירים החדשים בבית האח הגדול 2024 כניסה שנייה לעונה

חדשים בבית כניסה שנייה האח הגדול 2024 דיירים חדשים ספוילרים רשתות חברתיות 

דריק ג'וניור שארפ האח הגדול 2024 ספוילר. האם הבן של שחקן הכדורסל האהוב מהעבר ייכנס לבית האח?. ידיעות ברשתות החברתיות מרמזות על הדייר שאולי ייכנס לבית במסגרת כניסת אמצע העונה. מצד אחד זו בהחלט בשורה משמחת, מצד שני, כבר ראינו שלא פעם הרשתות החברתיות מפרסמות ספוילר וההפקה צוחקת אחרונה

שילה שלום האח הגדול 2024 פרסום ברשתות החברתיות. האם זה הדייר שנכנס לבית באמצע העונה?. שלום, מייצר נרות. רווק. לפי הפרסום של ערן סוויסה, אם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון הוא יהיה אחד משלושת הדיירים הנוספים שיכנסו הערב לבית.

מה קורה היום בערב?. שלושה דיירים חדשים בבית האח. האם הם יצליחו יותר מאשר שני הדיירים הקודמים שהודחו כלעומת שנכנסו?. כל התשובות בערוץ 13 בפרק מיוחד של העונה

ענו על הסקר מי הדייר הבא שצריך להיות מודח מבית האח הגדול 2024?.

את מי הייתם רוצים להדיח מהבית השבוע הדחה מספר 12 האח הגדול 2024

View Results

Loading ... Loading ...

מלי קליגר בן אדם הם המודחים שעזבו את הבית בהדחה הכפולה

מלי קליגר בן אדם הם המודחים שעזבו את הבית בהדחה הכפולה

 

 

 

האח הגדול 2024 הצבעה למשימת הזוגות לחצו להצביע

האח הגדול 2024 הצבעה למשימת הזוגות לחצו להצביע

 מודח מספר 9 הוא צחי פלג  שעזב את הבית  

צחי פלג מודח 9 מהאח הגדול שבוע הבא הדחה עשירית אח גדול 2024

צחי פלג מודח 9 מהאח הגדול שבוע הבא הדחה עשירית אח גדול 2024

אתר ההצבעות של האח הגדול הצבעה להדחה

אתר ההצבעות של האח הגדול הצבעה להדחה

מה קרה למשימה הבלתי אפשרית?. 

שימו לב מעריצי האח הגדול. עקב ההחלטה של נועם מדר, שזכה במשימת הפעמון, מעכשיו ועד להודעה חדשה הדייר אור בן דוד ייכנס באופן אוטומטי לרשימת ההדחה. ומה אני שואל את עצמי?. האם הוא בעצם סידר את ההדחה של עצמו?. איך מכל הדיירים בבית הוא בחר דווקא בדייר הכי חזק?.

 ראשונה בשמלה ורודה מלי יזמית הנדלן מביתר עלית גרושה ובעלת דעות ימניות מובהקות. על אף גילה הצעיר היא כבר גרושה שלוש שנים ויש לה שלושה תארים וחלום להיות אשת נדל"ן מצליחה.

צחי פלג בן 50 אבא לשלושה ילדים מכפר יוניה. הוא חזאי ומעצב שיער ובעלים של ערוץ טיק טוק בשם .  צחי פלג, התחזית בישראל. רגע אחד מאיפה אנחנו מכירים אותו?  בעברו גם היה חזאי בתכנית הבוקר של ערוץ 2

מי נכנס אתמול לאח הגדול?. נדע במוצאי שבת. אבל שימו לב לדיווח של ערן סוויסה בערוץ הוואטסאפ. מי נכתב?. " דרור קליר, אחד מחבריה של דנה אינטרנשיונל ונחשף בסדרה ״דנה קמה״, במשא ומתן עם הפקת ״האח הגדול״ לקראת כניסתו לבית במסגרת הכניסה השנייה"

יום ראשון 21/07/2024 שבת זה קורה!. כניסה שנייה האח הגדול 2024 דיירים חדשים נכנסים לבית 

מה עובר בינתיים על המשתתפים בבית. יום שיש לא היה שונה מיתר הבקרים. במרכז עומדות מערכות היחסים בין המחנות ובין המשתתפים עצמם. וכמו אמרו פעם באיזה מערכון, אפשר לחתוך את האווירה במזלג. מה היה לנו שם?. פרידה התעמתה עם מילי. מה עשה בן?.  חשב על דייט עם קורלי. ומה היא עצמה עשתה?. החליטה להגיד את מה שהיא מרגישה ליהב.

מתכננים חופש בחגים?. קבלו את  לוח חופשות תשרי 2024

רשות הדיבור למעריצי האח הגדול 2024 איך הם הגיבו לכניסה השנייה

טוב זה לא מחקר מדעי אבל קראתי חלק מהתגובות של מעריצי האח הגדול. באינסטגרם עם ההודעה של הכניסה השנייה. איזו תגובה ברחתי להביא כאן בכתבה?.

"למה כניסות ? פעם שהאח היה בערוץ 2 שידרו פעמיים שלוש בשבוע וזה היה טוב וכניסות חדשות היה רק בכניסה השנייה"

 

הדיירים הבולטים שנכנסו באמצע העונה

לא מעט דובר על כך שהדיירים בנכנסים באמצע העונה לא יכולים לזכות בגמר הגדול. למעשה, לפחות בישראל זה לא קרה עד היום. אבל יש מספר דיירות שנכסנו לבית באמצע העונה ועשו לאחר מכן קריירה לא פחות טובה מזכייה בגמר האח. מי ברשימה?.

טיפים לקיץ איך חוסכים בבילוי?. הנחות ומבצעים

הקיץ מזמן כבר כאן והשבוע התחיל החופש הגדול. מה עושים?. מנסים לבלות ולטייל למרות המצב העדין של מדינת ישראל. אבל אם יוצאים מבזבזים?. כמובן. אבל גם חוסכים. איך תחסכו בבילוי בחופש הגדול ובקיץ?. נסו לאתר הנחות 1+1 בכרטיס אשראי. היכם עוד יש הנחות על בילויים?. אתרי קופונים מובילים בהם תוכלו להוריד קופונים שיחסכן לכם אשות ולעיתים מאות שקלים בבילוי לכל המשפחה בחופש הגדול.