מימון חוץ בנקאי לעסקים

מימון חוץ בנקאי לעסקים

Image courtesy of Ambro at FreeDigitalPhotos.net

Image courtesy of Ambro at FreeDigitalPhotos.net

מאת מערכת התוכן של אתר max

הבדלי ריביות בין מקורות מימון שונים ובין הבנקים למקורות לבין הלוואה חוץ בנקאית לא גורמים לבעלי עסקים לא פעם לבלבול ובסופו של דבר לנטילת הלוואה בתנאים נחותים ביחס לתנאים שמציע שוק מימון חוץ בנקאי לעסקים קטנים ובינוניים. למעשה לא מעט עסקים מפספסים גם את האפשרות לקבל הלוואה מקרנות של המדינה לעידוד עסקים ונוטלים הלוואות יקרות המצריכות ערבים להלוואות בעוד שלרשותם עדיים עומד מימון בנקאי .

מימון חוץ בנקאי לעסקים  – לא חייב להיות יקר

אחד המפתחות העיקריים לקבלת מימון זול לעסקים הוא הבנת שוק הריביות ותנאי הלוואה בסיסיים בשוק השאראי של ישראל.  הממשלה שואפת חהגדיל את שוק האשראי ולגרום למחירי כסף נמוכים על מנת להגדיל את היצע התעסוקה והצריכה הפרטית ולהניע את גלגלי המשק.  מצד שני שוק האשראי תקוע והבנקים הגדולים באמצעות חברות כרטיסי האשראי שולטים במרבית המימון . כל מי שבצע בשנים האחרונות  בדיקת משכנתאות הבין ששיטת שפיצר  ומבנה הריביות פעל בצורה כזו שמחזור המשכנתא חוסך המון כסף בכל מנגנון של ריבית והצמדה

אתרי אינטרנט רבים מציעים מימון חוץ בנקאי לעסקים והלוואות בתנאים נוחים. זכרו שתמיד יש להשוות את תקופות התשלום . את סך התשלום הכולל , שזה חשבון פשוט יחסית ולבדוק היטב את תנאי ההלוואה , מה קורה במצב שבו אתם רוצים לסגור הלוואה באמצע ומה אפשרויות הפריסה של ההלוואה במקרה של מצוקת אשראי .

מימון חוץ בנקאי לעסקים

יעוץ אישי על ידי מומחה הלוואות של אתר MAX

לחצו כאן ליצירת קשר