מלגה 20000 לשנה הגשת מועמדות

מלגה 20000 לשנה הגשת מועמדות

בכתבה הבאה נספר על גוף המפרסם מלגות של עד כ 20,000 לשנה  ! שימו לב זה הרבה מאד כסף. לגוף קוראים שגרירי רוטשילד  ועל פי אתר האינטרנט שלהם ההרשמה לשנה"ל תש"פ כבר החלה.  

מלגות לשכר לימוד שגרירי רוטשילד 

הקרן בעלת בעלת המבורכת למען הסטודנטים והחברה בכלל נוסדה לפני מספר שנים על קרן אדמונד דה רוטשילד. מטרת הקרן היא לתרום בתחומי העשייה החברתית באמצעות סטודנטים. 

מי יכול להגיש מועמדות למלגה הזו ?  

סטודנטים לתואר ראשון הלומדים באחד ממוסדות הלימוד הבאים אוניברסיטת  חיפה , אוניברסיטת  תל אביב , המכללה האקדמית תל אביב-יפו , מכללת תל חי ליד קרית שמונה , מכללת אורנים ליד חיפה , אונ’ בן גוריון
מכללת ספיר בנגב , אוניברסיטת העברית ירושלים , מכללת אורט בראודה ,  מכללת סמי שמעון , קריית אונו – קבוצת שגרירות חרדיות . .

טפסים למלגה שגרירי רוטשילד 

לשם הגשת המלגה יש לגשת לאתר הקרן ולמלא טופס און ליין . הקישור להרשמה בסוף עמוד זה 

התכנית מאתרת צעירים וצעירות מהפריפריה של מדינת ישראל , מפתחת אותם ברמה אישית על מנת לפתח את הרמה חברתית והמעורבות בחברה. על מנת להתקבל לתכנית , היוקרתית ! , יש להגיש טופס הרשמה , להגיע למרכז הערכה , ראיון אישי לקבלת מלגה ולאחר מכן מפגש אוריינטציה חברתית . עד היום קבלו כ 500 סטודנטים את המלגה והיא רשמה כ 300 בוגרים . אז מה אתכם הקדישו תשומת לב וזמן והירשמו כעת לתכנית. 

מלגה 20000 לשנה הגשת מועמדות

מלגה 20000 לשנה הגשת מועמדות

 

מעבר לטופס הרשמה שגרירי רוטשילד

אתר המלגות הישראלי . כל שבוע עדכונים חדשים על מלגות שכר לימוד בישראל . אנו בודקים ומגישים לכם עשרות טפסים לקבלת מלגות לימודים . הרשמו כעת למידעון השבועי של אתר המלגות הישראלי וקבלו באמצעות דואר אלקטרוני מגזין מלגות מעודכן

מלגות לימודים 2020 רשימה מלאה של מלגות לימודים לסטודנטים לפי מסלול ומוסד לימודים. 

[wpforms id="2405" title="false" description="false"]