מלגות של העיר והמועצה לסטודנטים ולימודים

מלגות של העיר והמועצה לסטודנטים ולימודים

הרשויות המקומיות מעניקות מלגות לימודים לבני המקום ולמי שכתובתם רשומה בעיר או במועצה המקומית. על אף שלא מדובר בסכומים גבוהים , חשוב להגיש טופס בקשה למלגה של הרשות המקומית שלכם. זכייה במלגה של המועצה המקומית או העירייה יכולה לסייע לכם במימון שכר לימוד ומחיה וחוץ מזה כמה אלפי שקלים למימון הלימודים לא יזיקו לאף אחד . בכתבה זו מלגות של העיר והמועצה לסטודנטים ולימודים המדריך המעודכן .  

ניתן לכתוב לנו ואנו נחזיר לכם פרטים עם פרטי המלגה של הרשות המקומית שלכם בתיבת הקשר בסוף העמוד

מלגה של 7000 שח עיריית חולון  

הזדרזו כי ההרשמה מסתיימת ב 03/09/2019 . התנאים הבסיסיים לקבלת מלגה לתושבי חולון הם היותכם סטודנט/ית מן המניין לתואר אקדמי מלא ראשון או שני בכל תחום, במוסד להשכלה גבוהה בארץ המוכר ע"י המל"ג . יתר התנאים כמפורט בטופס הרישום ! קישורים בסוף העמוד . בהצלחה  ! 

הרשמה לקבלת מלגה עיריית רחובות 

רחובות היא עיר המדע . מכון ויצמן והפקולטה לחקלאות נמצאים בשטחה של העיר שנמצאת על רצף כביש המושבות ראשון לציון רחובות נס ציונה . בעמוד המלגות של עיריית רחובות לשנת תשפ מצאנו מספר מלגות עם התנדבות או ללא ואפשרות לקבל תוספת כלכלית לשכר הלימוד ומחייה בתקופת הלימודים. סטודנטים תושבי רחובות , גם אם הם לומדים מחוץ לעיר יכולים לגשת למלגות בכפוף לתנאי ההגשה . 

מלגות נוספות בהמשך העמוד 

מודעות גוגלניתן לכתוב לנו ואנו נחזיר לכם פרטים עם פרטי המלגה של הרשות המקומית שלכם בתיבת הקשר בסוף העמוד

עיריית טבע מלגות לסטודנטים   

חם בטבריה הכנרת עלתה ובדומה לרשויות מקומיות אחרות גם עיריית טבריה מחלקת מלגות לימודים . איך מקבלים מלגה מעיירית טבריה  ? המלגות מיועדות ללומדים לתואר ראשון והנדסאים בלבד. תושבי טבריה, שנה ב’ והלאה. מועד הגשה חודש ינואר ופרטים נוספים בטלפון: 04-6793175 במחלקת החינוך בעירייה . 

מלגה והלוואה לשכר לימוד עיריית ראשון לציון   

עיריית ראשון לציון מגדילה לעשות ומאפשרת הלוואת לסטודנטים , בנוסף לקבלת מלגות לתושבי ראשון לציון.  המלגה מוענקת בשיתוף הסוכנות היהודית והיא על סכום גבוהה של 12,000 ש"ח תמורת 160 שעות התנדבות שזה יוצא 75 שח לשעה . מלגה מעולה ובנוסף אנו ממליצים לבדוק הטבות נוספות לסטודנטים בעיריית ראשון לציון . 

ניתן לכתוב לנו ואנו נחזיר לכם פרטים עם פרטי המלגה של הרשות המקומית שלכם בתיבת הקשר 

מלגות עיריית חולון - מועמדות למלגת הצטיינות באקדמיה