הלוואות לכל מטרה

הלוואות לכל מטרה

מדריך הלוואות לכל מטרה של אתר MAX

הלוואות לכל מטרה הן צורת הלוואה שבה הבנק בעצם מחפש סבה טובה למכור לנו כסף ולהרוויח את הריבית. זוהי הלוואה בריבית יותר גבוה , בדרך כלל , מריבית השוק ולכם הבנקים מתחרים ביניהם מי ייתן אותה ללקוחות. בשניפ האחרונות התפתח בישראל שוק משני להלוואות והוא נקרא הלוואות חוץ בנקאיות. גם בתחום הלוואה חוץ בנקאית משגשג תחום הלוואות לכל מטרה

סוגי הלוואה לכל מטרה

נסיעות לחול – ערב עלותן הגבוהה של חלק מהנסיעות ליעדים נבחרים בחול , בוחר חלק מהציבור לממן נסיעה באמצעות הלוואות לכל מטרה. וג כזה של הלוואה כדאי לכסות תוך 3 עד 6 תשלומים לכל היותר כי אז גם מתעורר התאבון לנסיעה הבאה. 

הלוואות ללימודים – הלוואה ארוכת טווח שאת חלקה יתן להחזיר תוך כדי הלימודים ואת חלקה לאחר סיום הלימודים. בתחום זה שבו יש שחייה של החזר ההלוואה ראוי להכיר את העלות של הריבית בעת דחיית החזר ההלוואה ( גרייס ) 

החלפת ריהוט הבית או שיפוץ  – במסלול של הלוואות לכל מטרה ניתן להנות מהלוואה במסלול מהיר וללא ערבים. מצד שני הלוואות לדיור באמצעות משכנתא הן ההלוואות הזולות ביותר ולכן מומלץ תמיד לברר עם הבנק האם ניתן לקבל משכנתא נוספת ובכך לחסוך הון תועפות. 
מימון רכב – חברות הליסינג והרכב מציעות הלוואות בעת רכישת או רכישת יד רכב יד שניה. הן מרוויחות גם ממכירת הרכב וגם מעיסקאת המימון ולנו בתור לקוחות יש הרבה מאוד שיעורי בית לבצע והרבה תשלומי ריבית לחסוך בהם. אחת האופציות השפויות להחלפת רכב היא הלוואה מקרן השתלמות לחצו כאן לפרטים נוספים 

 גופים מהם ניתן לקבל הלוואות לכל מטרה

 בנקים – הלוואות מבנקים תחת הכותרת הלוואה לכל מטרה , פרטים נוספים כאן

חברות ביטוח  וקרנות פנסיה  נותנות הלוואה על חשבון כספי החיסכון לקריאה נוספת כאן

חברות פרטיות העוסקות בהלוואות חוץ בנקאיות לפרטים נוספים לחצו כאן