סוגי הלוואות חוץ בנקאיות משתלמות איך לקבל הלוואה טובה

סוגי הלוואות חוץ בנקאיות 

כתבה בנושא סוגי הלוואות חוץ בנקאיות כיום בישראל כיצד לקבל את ההלוואה המשתלמת ביותר על ידי בנקים והלוואות חוץ בנקאיות  

סוגי הלוואות חוץ בנקאיות בשוק האשראי לעסקים ופרטיים ניתן לקבל הלוואות מגופים רבים .החל ממוסדות כגון בנקים וחברות אשראי ועד הלוואה ממעסיקים ומוועד עובדים. ככל ששיעור הריבית על ההלוואה  נמוך יותר כך מחיר הכסף ומחיר ההלוואה נמוך יותר. כאשר מבצעים השוואה בין סוגי הלוואות חשוב להשוות לא רק את שערי הריבית של ההלוואה ואת המדד אליו ההלוואה צמודה אלא גם סוג ההלוואה , את היתרונות והחסרונות לעומת הלוואות אחרות בשוק.

סוגי הלוואות חוץ בנקאיות הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה

הלוואות אלו ניתנות על יד כל מי שאינו בנק. ברוב המקרים שיעור הריבית בהלוואות אלו הוא גבוהה יותר מהבנק למעט מקרים של הלוואה מקרן השתלמות א הלוואה מקופת גמל

הלוואות לכל מטרה

הלוואה לכל מטרה היא הלוואה שבה מעניק הכסף אינו מעוניין לדעת לשם מה נדרשת ההלוואה ואין קשר בין שיעור הריבית על ההלוואה או השיקול לתת הלוואה לבין השימוש שייעשה בפועל בכסף.. 

הלוואות פרטיות

הלוואות פרטיות מתחלקות לשני תחומים עיקריים של סוגי הלוואות : 

  1. הלוואות פרטיות בין גופים כלכליים פרטיים ללווים פרטיים 
  2. הלוואות פרטיות הניתנות על ידי אנשים פרטיים באמצעות הלוואות חברתיות דוגמאת בלנדר הלוואות

הלוואות אקספרס

הלוואות באמצעותן נית לקבל כסף במהירות הבזק מגוף שמעניק הלוואות. ככל שיכולת ההחזר של הלווה טובה יותר הוא יקבל הלוואת אקספרס מהבנק במינימום זמן ואישורים ואילו לקוחות בעלייכולת החזר נמוכה יותר יפנו לקבל הלוואת אקספרס מחברות כרטיסי אשראי וגופים חוץ בנקאיים.
הלוואות ללא ריבית

הלוואת אלו ניתנות על ידי גפי ללא מטרת רווח או כחלק משיווק של חשבון בנק חדש . בישראל פועלת האגודה הישראל להלוואות ללא ריבית ופרטים נוספים עליה תקראו כאן. ההלוואות באמצעותה ניתנות לאחר הליך של כחודש חודשיים ואינן בגדר הלוואות אקספרס.

בדיקת שעבוד רכב | בדיקת שיקים חוזרים |  השוואת הלוואה היכן משתלם

 כרטיס אדי מציל חיים | הלוואות מקרן השתלמותהלוואות פרטיות